IMG_0123 (Kopiowanie)

Zakończenie roku w klasach IV, V i VII

19 czerwca o godz. 9.00 zakończyliśmy rok szkolny w klasach IV, V i VII. Były oficjalne przemówienia pana Adriana Łuckiewicza – Burmistrza Wasilkowa, ks. Zdzisława Karabowicza, pani Dyrektor, przedstawicielki Rady Rodziców oraz nowej przewodniczącej Samorządu Szkolnego – Marii Czuprys.

Pan Burmistrz wręczył podziękowanie za pracę pani Dyrektor oraz Monice Musiejuk – uczennicy kl. IV d za jej działalność na rzecz innych.

Następnie okazało się, że mamy całkiem dużą grupę zdolnych uczniów, ponieważ wręczanie stypendiów, nagród, dyplomów i wyróżnień  trwało dość długo, choć przebiegało wyjątkowo sprawnie.

Na zakończenie prowadząca uroczystość pani Agnieszka Polak przypomniała uczniom, jak powinni bezpiecznie spędzać wakacje. Zasady w przystępny sposób sformułował pan Aleksander Ciwoniuk, zwracając uwagę na różne aspekty wakacyjnego odpoczynku od kontaktów z nieznajomymi po wyjazdy w plener.

W charakterze wisienki na torcie wystąpiła Julka Rybakowska, która, zachęcona przez panią Urszulę Zajkowską, idealnie zaśpiewała piosenkę „Idealnie”.

I zaraz po rozdaniu świadectw wakacje stały się dla czwarto-, piąto i siódmoklasistów faktem. Życzymy, by były udane i bezpieczne.


Wasilków Site All right reserved.

Designed by HackaDesign.com