1cvb

Witamy pierwszaków!

Drodzy pierwszoklasiści!

Witamy Was w naszych skromnych szkolnych progach. Od dziś jesteście oficjalnie członkami naszej uczniowskiej wspólnoty. Z tego tytułu mamy dla Was kilka cennych informacji i słów zachęty.

Przede wszystkim – uczcie się! Tak, wiemy jak to brzmi – typowe gadanie, którego i tak nikt nie słucha, ale mówią Wam to starsi o rok uczniowie, którzy dokładnie rok temu byli w tym samym miejscu i w tej samej sytuacji. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że jeśli od początku nie  przyłożymy się  do tego, co robimy, to potem będziemy mieli pod górkę. Tym bardziej, iż w trzeciej klasie przystąpimy do testu sprawdzającego naszą wiedzę z całego okresu nauki w gimnazjum. Motywacją do uczenia się może być fakt, że po każdym półroczu najlepsi uczniowie otrzymują stypendia.

Dobra, ale szkoła to nie tylko nauka. Uczniowie mają możliwość uczęszczania na różne zajęcia dodatkowe, rozwijające pasje i kreatywność. Do wyboru jest też masa projektów i konkursów. Odskocznią od szkolnej rutyny są dyskoteki, bale VIPa, wycieczki, wyjazdy i imprezy.  Za wiele z tych działań odpowiedzialny jest Samorząd Uczniowski, który przygotował dla Was drobny prezent na umilenie pierwszych dni w nowej szkole. Tym upominkiem są ołówki  w kolorach różnych pomieszczeń w szkole. Niech dopasowanie własnego będzie dla Was zabawą i metodą na poznanie budynku gimnazjum.

Mamy nadzieję, że pobyt w naszej szkole będzie jednym z najlepszych etapów w życiu.

Pozdrawiamy i trzymamy za Was kciuki,

Drugoklasiści!


Wasilków Site All right reserved.

Designed by HackaDesign.com