as

Gruzja – niezwykły kraj, niezwykli ludzie!

Wymiana międzynarodowa młodzieży to już tradycja w naszej szkole. Teraz w ramach projektu „Polsko-Gruzińska Akademia Liderów Społecznych” do naszej szkoły przybyli z wizytą uczniowie z Khashuri w Gruzji.  Tydzień, jaki spędzają u nas, jest pełen atrakcji i wrażeń. Debaty, spotkania, happeningi, dyskoteka, ognisko, nocka w szkole to tylko niektóre z nich.

O wrażenia z tych spotkań poprosiliśmy uczestników projektu: Justynę, Julkę, Gabrysię oraz Bartka.

Potwierdza się opinia, że Gruzini to niesamowici ludzie, sympatyczni, otwarci i mili.  „Gdybyśmy ich nie spotkali nie wiedzielibyśmy, że tacy ludzie istnieją” – mówi Julka.

„W czasie ogniska słuchaliśmy, jak pięknie śpiewają w swoim języku, melodie gruzińskie są przepiękne. Potem wspólnie śpiewaliśmy po angielsku  –  czuliśmy się jak rodzina. Nawet przyroda nam sprzyjała, było słonecznie, a na niebie, mimo że nie padało, pojawiła się kolorowa tęcza”. Takie wrażenie ze spotkania wyniosła Gabrysia.

„Gry, zabawy, rozgrywki sportowe, wspólne oglądanie filmu tak minęła nam cała noc z soboty na niedzielę, prawie wcale nie spaliśmy. Dziewczyny przekradły się do sali chłopców i przegadały całą noc” – takie wrażenia ze wspólnie spędzonego czasu mają Justyna i Bartek.

To był tydzień pełen wrażeń, szkoda, że się kończy . Z niecierpliwością oczekujemy na wyjazd do naszych nowych przyjaciół.

 


Wasilków Site All right reserved.

Designed by HackaDesign.com