IMG_7322

Mistrz informatyki 2017

 

1

Po raz dziewiąty nauczyciele informatyki zorganizowali Szkolny Konkurs o tytuł Mistrza Informatyki. Do konkursu mógł przystąpić każdy, kto chciał sprawdzić swoją wiedzę z zakresu technologii informatycznej, kodowania i programowania. Wzorem lat ubiegłych uczniowie walczyli o punkty, pracując w grupach czteroosobowych. Do turnieju przystąpiło 12 drużyn, które opowiadały na pytania, wykorzystując urządzenia mobilne i aplikacje online.

Organizatorzy zaproponowali sprawdzenie wiedzy z wykorzystaniem aplikacji Quizizz i Kahoot oraz kodowanie w programie Bit by bit oraz Lightbot. Do ścisłego finału przeszły 3 drużyny, których członkowie odpowiadali już indywidualnie,walcząc o tytuł Mistrza Informatyki. Po emocjonujących zmaganiach tytuł ten zdobył Paweł Krzywosz z klasy IIb, a wicemistrzami zostali Kacper Zinówko, uczeń klasy Id oraz Michał Sawicki z klasy IId. Gratulujemy!

Nagrody w konkursie ufundował Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., a słodkie bułeczki wszystkim uczestnikom ufundowała Rada Rodziców.

 


Wasilków Site All right reserved.

Designed by HackaDesign.com