IMG_0872 (Kopiowanie)

Piknik Rodzinny

W dniu dzisiejszym (17.06.2018), w naszej szkole odbył się „Piknik Rodzinny” zorganizowany przez uczniów naszej placówki.  Festiwal odbywał się na szkolnym boisku, gdzie znajdowało się mnóstwo atrakcji, takich jak: wyprzedaż garażowa czy gry rodzinne na świeżym powietrzu. Najmłodsi mogli uczestniczyć w konkursach i wykazać się między innymi pięknym recytowaniem. Rodziny lub uczniowie z przyjaciółmi mogli skorzystać z możliwości zrobienia śmiesznych zdjęć w „budce zdjęciowej”, w której pracowali nasi uczniowie. Starsi mogli wykazać się w łamigłówce, w której za pomocą dwunastu patyków musieli ułożyć słowo, przy czym mogli przestawić tylko trzy z nich. Natomiast uczniowie klas drugich i trzecich ukazali różnorodność smaków w przygotowanych przez nich potrawach. Stoły wypełnione były słodkimi ciastami i smaczną lemoniadą, inne zdrową żywnością między innymi słodkimi owocami. Było również stoisko z grillem, które kusiło samym zapachem. Wyprzedaż garażowa zorganizowana przez klasy siódme i czwarte zachęcała do kupna pluszaków, książek, puzzli, balonów oraz różnorodnych zabawek. Stare rzeczy naszych uczniów stały się najnowszymi zabawkami dla kolegów z młodszych klas. Kolejnym punktem wycieczki było stoisko robotyki, gdzie prowadzący pokazywali  działanie robotów z lego. Ciekawym punktem festynu było zgadywanie smaków i zapachów, gdzie uczestnik po powąchaniu musiał odgadnąć przyprawę, po czym dostawał żetony, które potem wymieniał na nagrody.  Przejdźmy do gier organizowanych na boisku szkolnym. Były tam rzuty do kosza, skoki na skakance, slalom rowerowy, odbijanie piłki siatkowej i hokej. Można też było sprawdzić się w robieniu pompek i brzuszków. Oprawę muzyczną zapewniała najpierw Orkiestra Wasilkowska, później zaś zespół muzyczny. Ciekawym punktem pikniku była aukcja cennych przedmiotów. Można było kupić m.in. aparat, biżuterię i pluszowe maskotki.

Piknik wymagał wielu przygotowań, ale było warto. Cieszył się dużym powodzeniem, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

M.H.


Wasilków Site All right reserved.

Designed by HackaDesign.com